Próbny spływ po zimie

Dziś rano wraz z ekipą postanowiliśmy sprawdzić, jak rzeka Poprad wygląda po zimie. W tym celu wypłynęliśmy na pontonie z Muszyny do Żegiestowa, czyli  przepłynęliśmy kilka kilometrów Popradu. Muszę przyznać, że widoki były nieziemskie - rzeka Poprad była wspaniale ożywiona, a budząca się do życia przyroda zachwycała swoim pięknem.

Mimo, że minął już kolejny sezon, rzeka Poprad nie zmieniła się znacząco od ostatniego, jesiennego spływu. Wciąż jest to piękny i malowniczy szlak, który zachwyca swoimi krajobrazami i zapewnia niezapomniane wrażenia. Ponton jest się bardzo stabilny i wygodny, co znacznie ułatwia nam przemieszczanie się po rzece.

Podczas naszej wycieczki po rzece Poprad, mieliśmy okazję podziwiać wiele ciekawych zjawisk: malownicze brzegi, mosty rowerowe czy łaczące się w pary kaczki. Taki spływ to prawdziwe święto dla oczu i duszy, które na długo pozostanie w pamięci każdego.
Spędziliśmy na wodzie ponad 2 godziny, ciesząc się piękną pogodą i wspaniałymi widokami Doliny Popradu. Z całą pewnością nie było to nasze ostatnie spotkanie z tą niezwykłą rzeką - już za chwilę otwieramy sezon 2023 i planujemy kolejne spływy i eksplorację tych niezwykłych okolic.

Jeśli jesteś fanem wodnych atrakcji, gorąco polecamy zorganizowanie spływu pontonowego rzeką Poprad - na pewno nie pożałujesz!

Wiosenny brzeg Popradu

 

Widok na Poprad z pontonu

 

Wiosenny spływ pontonem Popradem

 

Kładka rowerowa na Popradzie

 

Koniec spływu Popradem na Łopacie Polskiej w Żegiestowie