spływ Popradem w majówkę

Długi, majowy weekend za nami

Ponad tydzień entuzjaści spływów mieli okazję cieszyć się piękną pogodą i wspaniałymi warunkami na rzece Poprad. Wszyscy  byli pełni entuzjazmu i gotowi na przygodę. Spływowicze zachwycali się wiosennymi krajobrazami mijając urokliwe zakola rzeki i zielone brzegi.
Poprad to prawdziwy raj dla miłośników natury, pontonów i kajaków. Woda była przejrzysta, a brzegi porośnięte bujną roślinnością. To idealne miejsce dla osób pragnących oderwać się od miejskiego zgiełku i zanurzyć się w naturze.

Czytaj więcej
Spływ Popradem pontonami i kajakami 2024

Zapraszamy w nowym sezonie!

Sezon na spływy rzeką Poprad zbliża się wielkimi krokami! Nasza firma, splywpopradem.pl, serdecznie zaprasza wszystkich miłośników przygód i natury do odkrycia uroków tej malowniczej rzeki. Czy jesteś gotowy na emocjonującą podróż kajakiem i pontonem wśród pięknych krajobrazów i ciepłej wody Popradu! Przygotuj się na niezapomniane chwile!

Bez względu na to, czy jesteś początkującym kajakarzem czy doświadczonym pontoniarzem, mamy dla Ciebie odpowiednią trasę. Bez względu na wiek i umiejętności, każdy może wziąć udział w tej przygodzie.

Nowy sezon - stare ceny!

Niech Poprad stanie się miejscem Waszych niezapomnianych przygód! Składajcie rezerwacje już teraz i zabezpieczcie sobie miejsce na niesamowite spływy Popradem.

Sezon na Popradzie dobiegł końca, ale wspomnienia pozostaną!

Drodzy przyjaciele przygód na Popradzie,

Jak co roku, jesienią, nadszedł moment ogłosić, że sezon spływów rzeką Poprad właśnie dobiegł końca. To był czas pełen wspaniałych przeżyć, pięknych widoków i niezapomnianych chwil spędzonych na wodzie. Dziękujemy Wam wszystkim za to, że byliście z nami w tym roku, dzięki Wam ten czas był wyjątkowy. Niech wspomnienia z tegorocznego sezonu na Popradzie zostaną z Wami na długo. Dziękujemy jeszcze raz za to, że byliście z nami w tym sezonie, i czekamy na Was ponownie. 

Chociaż sezon oficjalnie zakończony, to mamy dla Was dobrą wiadomość! Już teraz możecie składać rezerwacje na przyszłe sezony. Jeśli zapragniecie ponownie poczuć dreszczyk emocji na łonie przyrody, delektować się spokojem ciepłej rzeki i pięknymi krajobrazami, to czekamy na Was z otwartymi ramionami. Odkrywajcie uroki natury, odczuwajcie radość podróży i cieszcie się każdą chwilą spędzoną na tej malowniczej rzece. Składajcie rezerwacje już teraz i zabezpieczcie sobie miejsce na niesamowite spływy Popradem.

Do zobaczenia na wodzie!

Jesienne spływy Popradem

Jesienne słońce. Dobry czas na Spływ Popradem.

Jesień to jedna z tych pór roku, która potrafi zaskoczyć nas swoją urodą i idealnymi warunkami do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dla osób, które cenią sobie spokojne, relaksujące aktywności na łonie natury, spływ Popradem to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu. Czym wyróżnia się jesienna pora roku na Popradzie?

Przede wszystkim piękną pogodą. Jesienią nie tylko mamy okazję podziwiać kolorowe liście na drzewach, ale także cieszyć się ciepłym, słonecznym dniem. To idealny moment, aby wybrać się na spływ Popradem i rozkoszować się pięknymi widokami.

Czytaj więcej