pneumatyczne kongo kajak ponton na spływie Popradem

Nowość na Spływie Popradem pneumatyczne "Kongo"

Z wielką przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty nowej usługi! Na próbę kupiliśmy pneumatyczne łódki Kongo, które doskonale łączą zalety kajaka i pontonu.
Kongo są całkowicie niewywrotne, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Zaprojektowane z myślą o jednej lub dwóch osobach, oferują wszechstronność i wygodę podczas spływu. Można w nich siedzieć na podłodze i wiosłować jak w tradycyjnym kajaku lub na dmuchanych ławkach i, jak w pontonie, wiosłować pagajami.

Czytaj więcej
Spływ Popradem pontonami

Spływ Popradem - niezapomniane przeżycia na rzece!

Pogoda w ciągu ostatnich dni była w kratkę, jednak to nie zniechęciło naszych gości do korzystania z uroków spływu Popradem. Zarówno na pontonach, jak i kajakach nie brakowało chętnych do przeżycia przygody na wodzie. Rzeka Poprad, choć mętna, nie stanowiła przeszkody dla entuzjastów aktywnego wypoczynku.
Dzięki częstyn opadom na Słowacji poziom wody w Popradzie był na odpowiednim poziomie, co zapewniało bezpieczną i komfortową przeprawę. Nie jest zbyt płytko, co sprzyjało płynnemu spływowi i nie trzeba byłoprzepychać pontonów na mieliznach.
Od firmowych wyjazdów integracyjnych, przez szkolne wycieczki, po indywidualnych gości szukających wrażeń. Każda z tych grup miała okazję doświadczyć magii Popradu i cieszyć się urokami okolicznej przyrody.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji. 502 350 895
Do zobaczenia na rzece!

spływ Popradem w majówkę

Długi, majowy weekend za nami

Ponad tydzień entuzjaści spływów mieli okazję cieszyć się piękną pogodą i wspaniałymi warunkami na rzece Poprad. Wszyscy  byli pełni entuzjazmu i gotowi na przygodę. Spływowicze zachwycali się wiosennymi krajobrazami mijając urokliwe zakola rzeki i zielone brzegi.
Poprad to prawdziwy raj dla miłośników natury, pontonów i kajaków. Woda była przejrzysta, a brzegi porośnięte bujną roślinnością. To idealne miejsce dla osób pragnących oderwać się od miejskiego zgiełku i zanurzyć się w naturze.

Czytaj więcej
Spływ Popradem pontonami i kajakami 2024

Zapraszamy w nowym sezonie!

Sezon na spływy rzeką Poprad zbliża się wielkimi krokami! Nasza firma, splywpopradem.pl, serdecznie zaprasza wszystkich miłośników przygód i natury do odkrycia uroków tej malowniczej rzeki. Czy jesteś gotowy na emocjonującą podróż kajakiem i pontonem wśród pięknych krajobrazów i ciepłej wody Popradu! Przygotuj się na niezapomniane chwile!

Bez względu na to, czy jesteś początkującym kajakarzem czy doświadczonym pontoniarzem, mamy dla Ciebie odpowiednią trasę. Bez względu na wiek i umiejętności, każdy może wziąć udział w tej przygodzie.

Nowy sezon - stare ceny!

Niech Poprad stanie się miejscem Waszych niezapomnianych przygód! Składajcie rezerwacje już teraz i zabezpieczcie sobie miejsce na niesamowite spływy Popradem.