Trasy, ceny

Szczegółówa mapa Google tras kajakowych i pontonowych na rzece Poprad.

Ceny spływów
Opis tras
Miejsca spotkań
Sprawdź na mapie

Prosimy o punktualność!
Po umówieniu spływu wysyłamy SMS z instrukcją dojazdu.
Zniżka 10% na Kartę Dużej Rodziny (otrzymuje każda osoba, która ma kartę). Pokazanie karty jest konieczne! Zniżka nie dotyczy usług ratowników.
Czasy spływów są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od stanu wody. Kajakiem płynie się szybciej niż pontonem.
Inne trasy do uzgodnienia w zależności od naszych możliwości logistycznych.
Ceny zawierają transport powrotny wszystkich uczestników spływu.

MUSZYNA - ŻEGIESTÓW

Trasa dłużsa o 20 min. od konkurencji. Z nami opłyniesz urokliwą Łopatę Polską w Żegiestowie!

Łatwa, najczęściej wybierana trasa. Do przepłynięcia niezależnie od stanu wody. Długość 12,5 km i czas spływu ok. 3 godz. Idealna do przebycia pomiędzy posiłkami.
Startujemy z Muszyny Zapopradzia i kończymy w Żegiestowie Zdroju na Łopacie Polskiej. Trasę polecamy dla rodzin i grup zorganizowanych. Możliwość asysty wykwalifikowanego ratownika (może być więcej niż jeden).
W czasie majówki oraz w lipcu i sierpniu startujemy o godz. 9.30 i 14.30. W pozostałym okresie godzina do ustalenia.
Miejsce spotkania i startu
Muszyna, Aleja Zdrojowa 7. W okolicy duże parkingi, płatne i darmowe. Przejść przez wał na brzeg rzeki pod czerwoną flagę z białym napisem splywpopradem.pl.
Nawiguj do splywpopradem.pl - przystań Zapopradzie.
Miejsce zakończenia
Żegiestów, Łopata Polska. Miejsce oznaczone żółtą tablicą ostrzegawczą o elektrowni wodnej (po lewej) i polską flagą (po prawej), splywpopradem.pl - przystań Żegiestów. W razie potrzeby spływ można skończyć pół godziny wcześniej w miejscowości Andrzejówka Ługi.
Cena
Kajaki, pontony: 60 zł za os. dorosłą, 40 zł za dziecko do 18 r. życia
Kongo (kajaki pneumatyczne): 70 zł za os. dorosłą, 50 zł za dziecko do 18 r. życia
Dodatkowo: 10 zł za psa, 
10 zł za transport każdego roweru, 120 zł za każdego ratownika

LELUCHÓW - ŻEGIESTÓW

Łatwa, całodzienna trasa. Długość 22 km i czas spływu ok. 6 godz. Do przepłynięcia kajakiem zawsze, pontonem tylko przy średnim i wyższym stanie wody.
Startujemy z miejscowości Leluchów i kończymy w Żegiestowie Zdroju na Łopacie Polskiej. Po drodze są płytkie i wartkie miejsca. Może być potrzeba wyjścia do wody. Spływy tylko samodzielne, nie ma możliwości wynajęcia ratownika.
Spotykamy się niedaleko końca spływu skąd zabieramy Państwa na start. Po skończeniu spływu do samochodów trzeba dojść ok. 200 m. W czasie majówki oraz w lipcu i sierpniu zbieramy się o godz.10.30. W pozostałym okresie godzina do ustalenia.
Miejsce spotkania
Nawiguj do Żegiestów, Łopata Polska 55, zostaw samochód na łące przy rzece, pod czerwoną flagą z białym napisem splywpopradem.pl. Tam się spotykamy. Są drogowskazy na Spływ Popradem. Parkowanie na łące jest bezpłatne.
Miejsce zakończenia
Żegiestów, Łopata Polska, splywpopradem.pl - przystań Żegiestów. W razie potrzeby spływ można skończyć pół godziny wcześniej w miejscowości Andrzejówka Ługi.
Cena
Kajaki, pontony: 90 zł za os. dorosłą, 70 zł za dziecko do 18 r. życia
Kongo (kajaki pneumatyczne): 100 zł za os. dorosłą, 80 zł za dziecko do 18 r. życia
Dodatkowo: 10 zł za psa, 
10 zł za transport każdego roweru

ŻEGIESTÓW - PIWNICZNA

Średniotrudna, całodzienna trasa. Długość 20 km i czas spływu ok. 6 godz. Do przepłynięcia kajakiem zawsze, pontonem tylko przy średnim i wysokim stanie wody.
Startujemy z naszej przystani w Żegiestowie Zdroju na Łopacie Polskiej. Po drodze są płytkie i wartkie miejsca, zwłaszcza na końcu trasy w Piwnicznej. Może być potrzeba wyjścia do wody. Spływy tylko samodzielne, nie ma możliwości wynajęcia ratownika.
Trzeba dojechać niedaleko początku spływu i dojść ok. 200 m na przystań. W czasie majówki oraz w lipcu i sierpniu spotykamy się o godz.11. W pozostałym okresie godzina do ustalenia.
Miejsce spotkania
Nawiguj do Żegiestów, Łopata Polska 55. Są drogowskazy na Spływ Popradem. Zostaw samochód na łące przy rzece, pod czerwoną flagą z białym napisem splywpopradem.pl. Parkowanie na łące jest bezpłatne. Potem trzeba dojść ścieżką na rzeką "pod prąd" do naszej przystani oznaczonej polską flagą (splywpopradem.pl - przystań Żegiestów).
Miejsce zakończenia
Centrum Piwnicznej pod szarą, łukowatą kładką pieszą nad rzeką. W pobliżu park, plac zabaw i przystanek PKP Piwniczna Zdrój koniec spływu Piwniczna. W razie potrzeby spływ można skończyć godzinę wcześniej w miejscowości Łomnica. Omija się wtedy jedno z trudniejszych miejsc.
Cena
Kajaki, pontony: 90 zł za os. dorosłą, 70 zł za dziecko do 18 r. życia
Kongo (kajaki pneumatyczne): 100 zł za os. dorosłą, 80 zł za dziecko do 18 r. życia
Dodatkowo: 10 zł za psa, 
10 zł za transport każdego roweru