Może kajak?

Poprad. Spływ kajakowy, Trasy, miejsca, ceny.

Jeśli umiesz pływać
Mokra przygoda w ciepłej wodzie
Możesz mieć kąpiel

Spływ kajakowy to oferta dla osób lubiących kontakt z wodą. Popradu nie da się przepłynąć na sucho, dlatego na kajak warto zabrać ze sobą coś na przebranie. Od nas otrzymają Państwo worki wodoszczelne. Korzystający z kajaków powinni umieć pływać, wywrotki się zdarzają. Na szczęście Poprad jest bardzo ciepłą rzeką.

Dysponujemy dwu- i jednoosobowymi, wytrzymałymi kajakami polietylenowymi odpornymi na uderzenie w kamienie czy brzeg rzeki. W kajakach są wygodne siedziska a w dwójkach dodatkowe dla dziecka 4-7 lat. Nie ma przeszkód, żeby dwuosobowym kajakiem płynąć w pojedynkę.

Rzeka Poprad, mimo że górska, jest raczej płytka i spokojna. Są jednak miejsca bystrzyn gdzie nad kajakiem trzeba zapanować. Dlatego polecamy spływ kajakami osobom, które mają już jakieś doświadczenie. Wystarczy kilka razy przepłynąć po jeziorze, aby zrozumieć jak działa kajak.

brio rotomod kajak

RTM solo

Osoby, które mają obawy przed płynięciem kajakami zapraszamy do wypróbowania pneumatycznych kajaków "Kongo". Są całkowicie niewywrotne i łatwe do opanowania na rzece. Kajaki są dwuosobowe ale oczywiście można płynąć w pojedynkę. Polecamy dla osoby z dzieckiem.
Więcej o "Kongo"

splyw popradem kongo

 

Sprawdź nasze aktualne ceny i trasy spływów.
Może jednak spływ pontonem?