Jak to robimy

splyw Popradem - przygotowania do wodowania pontonów i kajaków, przystań Muszyna Zapopradzie

Jak zarezerwować
Garść praktycznych informacji
Co zabrać na spływ

Spływy umawiamy telefinicznie więc prosimy do nas zadzwonić: 502 350 895. Ustalamy trasę, godzinę startu, miejsce spotkania i ilość osób. Po rezerwacji wysyłamy SMS z miejscem spotkania. W niejscach spotkań są darmowe parkingi.

Spotykamy się na brzegu rzeki. Na początku trzeba zapoznać się z regulaminem i wpisać się na listę akceptując jego treść. Po dokonaniu płatności rozdajemy wszelkie niezbędne akcesoria: kapoki, wiosła, woreczki na telefony i dokumenty oraz w razie potrzeby worki wodoszczelne.
W trakcie kilkunastominutowej pogadnki przedstawiamy podstawowe zasady bezpieczeństwa na spływie oraz jak sobie radzić w najczęstszych sytuacjach (np. utknięcie na kamieniach).

Po instruktażu załogi wodują sprzęt i uczestnicy rozpoczynają spływ. Podaganka i wodowanie jest wspólne ale potem każdy płynie we własnym gronie. Do zamówionego pontonu czy kajaka nie dołączamy nikogo innego.
Z określonego miejsca na rzece trzeba do nas zadzwonić żebyśmy wiedzieli, że spływ dopływa do końca. Po dobiciu do brzegu wspólnie pakujemy sprzęt na przyczepy i uczestnicy odwożeni są na miejsce spotkania. W zależności od ilości osób transport odbywa się naszymi busami lub wynajętymi autobusami (bez dodatkowych opłat).

Podczas spływu na trasie z Muszyny do Żegiestowa można skorzystać z asysty ratownika. Usługa jest dodatkowo płatna.

Na spływ prosimy zabrać telefon, nakrycie głowy i wodę do picia. Na kajaki warto mieć dodatkowe ubranie - to mokra przygoda.

Nietrzeżwi uczestnicy są, niestety, wykluczani ze spływu. Prosimy nawet nie przychodzić - oszczędzimy sobie scysji.
Za spływ można zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, blikiem, przelewem na telefon.
Jesteśmy legalną firmą. U nas otrzymasz paragon lub fakturę. Posiadamy ubezpieczenia OC działalności.

Prosimy o punktualność!